Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 58 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13274
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9195340

2009 yılına ait Yeni sezonun modası Örgü bluzlar tüm farklılıklarıyla ve her zevke hitap eden tarzlarıyla işte burada..

 

 

 

 

 

Yazın iyiden iyiye kendini hissettirdiği bu sıcak günlerde kullanabileceğiniz örgüden çeşit çeşit bluzlar en son modelleriyle ve bütün şıklığıyla işte burada..

 

 

 

 

 

 

Yazın o sıcak günlerinde sizin seçiminiz elbiselerse eğer bu yazımızda yer alan birbirinden güzel ve zarif örgü elbise modellerine bir göz atınız..Modellerin bazılarını pantalon ve hatta etek üzerlerine tunik olarak da giyebilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 

Aynı anda rahatlığı ve şıklığı yakalamak isteyenler için 2009 yılının yepyeni yazlık birbirinden farklı ve şık tığ ve şiş örgü olmak üzere çeşit çeşit örgü tunik modelleri yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

 

 

2009 yılı örgüleri gerek transparan kıyafetleriyle gerek mayokinileriyle gerekse kumaş kıyafetlerde süsleme olarak kullanımlarıyla bu yıl da podyumlarda..İşte modeller..

 

 

 

 

 

 

2009 yılına ait yepyeni örgü kreasyonları ve tasarımları yazlık etek, elbise ve bluzlarıyla görücüye çıktı..İşte sizlere modeller..

 

 

 

 

 

 

2009 yılı örgü elbiseleri Podyumlarda yerini aldı bile..İşte sizlere kreasyondan bazı seçmeler..

 

 

 

 

 

İşte sizler için 2009 yılında trend olacak olan Yepyeni ÖRgü kazak modelleri...2009 kreasyonunda yer alan bu modellerin Hepsine bayılacaksınız..