Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 44 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13274
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9195339

İşte sizlere klozet kapağı minderi, yer paspası ve tuvalet kağıdı filesiyle örgüden kolay ve bir okadar da cici bir klozet takımı modeli daha..Model tamamen tığ örgü trabzanlardan oluşmakta olup katlı güller ve yapraklarla süslemeler yapılmıştır..Ayrıntılı şemalı yapılışı yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

Motifliden çiçeklisine, dalgalısından file örgülüsüne tutun da onlarca tığ örgü çeşit çeşit klozet takımı ve desenlerinin örülüş şemaları işte burada..

 

 

 

 

 

Resimde görülen Hello Kitty yer paspası, klozet üstü minderi ve peçetelik modelinin yapılış şemaları yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

Bu balıklı klozet takımını örebilmek  için 3 farklı renkte ip ve tığ gerekmektedir..  Yapılışı şemalarıyla birlikte yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

 

Bu modelin yapılışı çok basit olup taban tığ örgü ve kafeslerden oluşup modele çiçeklerle renk katılmıştır..Yapılışı şemalarıyla beraber ayrıntılı olarak yazımızdadır..

 

 

 

 

 

Banyolarınız için tığ örgü paspasınızı kendiniz örebilirsiniz..Hatta bu modelden resimdeki şekilde klozet takımı da oluşturabilirsiniz..

 

 

 

bu başlığımızda Dantel çeyizlik klozet takımı ve şemalı yapılışıyla açıklamasını bulabilirsiniz. ModeliÇift katlı makina yünü ile ve 2 nolu tığ ile örebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Malzemeler

uygun 2 farklı renkte ip

sap malzemesi

kurdale

şiş

 

Resimde görüldüğü şekilde Örgüden sabun veya kına keseleri yapmak isteyenler için resimlerle yapılışı yazımızdadır..

 

 

 

 

Banyolarınızda çiçekler açmasını istiyorsanız bu yazımızdaki Banyolara örgü peçetelik, sabunluk ve paspas modellerine bir göz atın isterseniz..