Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13274
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9195339

Her yerde ve her koşulda Farklı olmayı seven bayanların seçimi:ÖRGÜ Mayokiniler..

Güzellik ve güzel görünmek her zaman bayanların tutkusudur hiç şüphesiz kii...ister dağda,ister denizde:güzel olmak her zaman bayanlar için önemlidir..2011 yılına ait cıvıl cıvıl ve yepyeni Örgü bayan bikinileri her tarza hitap eden modelleri ve tüm albenileriyle burada...

Bu başlığımızda şemalı yapılışlarıyla birbirinden farklı tığ örgü üçgen tarzı çeşit çeşit örgü bikini modeli yer almaktadır..Yapılış şemaları için yazımızı takip ediniz..

 

 

 

 

 

 

Yeni sezona ait Boncuklusundan desenlisine Çeşit çeşit Örgü bikini Modelleri sadece ve sadece burada..Sunması bizden seçip örmesi sizden..

 

 

 

 

 

 

Sadelikten hoşlananlara sade Örgü bikiniler bütün zerafetleriyle sizler için bu başlığımızda.. Şimdiden modelleri seçip örmeye başlamaya ne dersiniz??

 

 

 

 

 

İlkbahar yağmurlarının başladığı bu günlerde size yazın o sıcacık günlerini anımsatacak ve denize olan özleminizi hatırlatacak olan bu günlerden örmeye başlayarak yaza kadar ancak yetiştirebileceğiniz 2009 yılının Çiçekli Üçgen bikini modelleri işte burada..

 

 

 

 

 

2009 yılına ait yepyeni örgüden ipli üçgen bikiniler çiçeklisinden işlemelisine kadar ayrıntılı şemalı yapılışlarıyla bu yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

 

(36-38 Beden)

iplik: Ören Bayan

Kroşe No: 14

Renk No: 574-266

Tığ No: 6

Miktarı: 270 gr.