Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 29 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13274
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9195339

Bardak altlığı örmek isteyenlere tığ örgü meyve figürlü bardak altlığı modelleri işte burada..

Dekoratif amaçlı olarak veya mutfaklarınızda çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz örgü sepet yapılışları şemalı ve görsel sunumlarıyla işte burada..

Çaydanlıklarının o can sıkıcı sıradan metal görünümünden kurtulmak isteyenler için işte birbirinden ilginç örgü çaydanlık kılıfları..Sizler de çaydanlıklarınızı süslemeye ne dersiniz..

Sıcak tencere veya tava altlıklarını sevimli mi sevimli bir hale getirmek için onları örgüden sevimli hayvanlar halinde hazırlamaya ne dersiniz.İşte sizlere birbirinden sevimli örgü nihale modelleri..

Boş zamanlarınızı değerlendirmek adına Bardaklarınızı güzelleştirmeye ne dersiniz. İşte sizlere bardaklarınızı örgü giysilerle süsleyebileceğiniz bazı örnekler..

 

 

 

 

 

Evinizde ister bulaşık yıkarken, ister toz alırken, isterseniz de cam silerken kullanabileceğiniz farklı tasarımlı ilginç örgü elbezi modelleri şemalı yapılışlarıyla burada..

 

 

 

 

 

büyüklüğü: Toplam olarak yaklaşık 130×130 cm. Tek motifler yaklaşık 42×42 cm.

malzeme: 10 kuka ( 50 şer gr ) beyaz dantel ipliği, 1.25 numara tığ.

çift trabzandan oluşan deneme parçası: 15 kare x 15 sıra / yaklaşık 10 x 10 cm.

 

 

 

Bulaşıkları yıkamaktan yerleri temizlemeye, küvet ovalamaktan tutun da etrafın tozunu almaya kadar kullanım amaçları geniş olan çeşit çeşit örgüden temizlik ürünleri yapılış şemalarıyla kullanım yerlerinin resimli gösterimleri yazımızın devamındadır..