Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 73 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13240
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9160683

Şaldan yeleğe,çantadan battaniyeye uygulayabileceğiniz FARKLI GÖRÜNÜMDEKİ Bavyera Tığ örgüsüyle yapılmış harika modeller burada.

TEKNİĞİN YAPILIŞI İÇİN TIKLAYINIZ..

Özellikle çocuk odalarınızda dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz ipten yapılmış ponponlarla hazırlayacağınız yumoş yumoş paspas ve halılara bayılacaksınız..Size fikir vermesi açısından karpuzdan kaplumbağaya ponpondan yapılmış modeller..

Etek,çanta,kemer,perde..Kutu içecek açacaklarınızın örgüyle birleşiminden yapabileceklerinizin sadece bazılar..Tek yapmanız gereken kutu cola,gazoz,ice tea veya meyve suyu açacaklarınızı biriktirmek...ve gerisi örgü sanatına kalsın..

3 Boyutlu Tığ örgü fırfırla yaratıcı Fikirler burada..İster paspas,ister nihale,isterseniz de çanta..Kullanım alanı tamamen sizin hayalgücünüze kalmış..Tekniğin yapılışı ve bazı örnek modeller burada..

Bir avuç boncuk,şiş/tığ ve uygun ip..Örgüde yaratıcılığın ve farklılık yaratmanın bir yolu da örgüye boncuk eklemek..İsterseniz önceden ipe boncukları dizerek veya örme esnasında tığ yardımıyla boncuğu uygun yere yerleştirerek ,yöntem ne olursa olsun,örgülere boncuk ekleme yöntemiyle siz de yaratıcılığı yakalayabilirsiniz..Yazımızda örgüye boncuk ekleyerek yapılmış şapkadar elbiseye ,bolerodan çantaya onlarca örnek model yer almaktadır.

Bir parça kumaş veya eski-küçülmüş elbiseler...Örgülerle kıyafetlerinizi yenileyin ve onları tekrar severek giyiyin..Bu yazımızda örgüyle süslenmiş ve farklılık yaratılmış elbiseler bulacaksınız..,

Evinizde bir köşede duran Eteklerinize farklı bir hava vermek ve onları severek giymek istiyorsanız Örgüler ve dantellerle etek süsleme fikrine bayılacaksınız..İşte size bazı örnekler..

Yaratıcı olmak adına hem yapımı kolay hem de görünümü zarif örgüler örebilirsiniz..Tığ örgü uzun zincirlerle bolerolardan elbiselere çok kısa bir sürede harika örgü kıyafetler örebilirsiniz..İşte size bazı örnekler..