Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 67 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13274
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9195341

Şemalı ve ayrıntılı yapılışlarıyla birbirinden güzel evinizin her köşesinden daha modern görünümler yaratmak için bu yazımızda yer alan dantelelrden örmeye ne dersiniz..??İşte modeller..

 

 

 

 

Dantel severler için klasik dantellerden uzak bir görünüm sergileyen kare ve dikdörtgen şeklindeki çeşit çeşit tığ işi dantel modelleri yapılış şemalarıyla birlikte burada..

 

 

 

 

Bu yazımızda yapılışları basit ve her zevke hitap eden çeşit çeşit dantel modelleri yer almaktadır.. Bütün modellerin yapılışları şemalarıyla ayrıntılı olarak verilmiştir..Modelleri resimlerde görüldüğü şekilde dilerseniz tek renk ipten ,dilerseniz ebruli ipten, dilerseniz de renkli iplerden karışım olarak örebilirsiniz..

 

 

 

 

Bu yazımızda şemalı yapılışlarıyla tığ örgü çok şık 3 adet bardak ve tabak altlık takımları yer almaktadır..Modellerden 2 si yuvarlak 1i kare dantel'dir..

 

 

 

 

Evinizde kullanabileceğiniz daha modern çizgiler arayanlar için bu renkli ve farklı tarzda danteller örnek oluşturabilir..İşte modelelr..

 

 

 

 

Sehpalarınızdan fiskoslarınıza, masalarınızdan komidinlerinize kadar her yerde ve dilediğinizce kullanabileceğiniz bu çiçekli ve renkli mi renkli birbirinden farklı modern görünümlü dantellere bayılacaksınız..

 

 

 

Tığ ve iplerinizi hazırlayıp bu rengarenk birbirinden harika dantellerden örüp evinizi süslemeye ne dersiniz..İşte sizlere bir kaç adet birbirinden zarif renkli dantel modeli..

 

 

 

 

Balık şeklindeki bu 1 adet büyük ve 6 adet küçük balıktan oluşan tığ örgü amerikan servis dantelinin ayrıntılı yapılış şeması yazımızdadır..

 

 

 

 

 

Farklılığı sevenler, bu tarzınızı evinizde kullanacağınız dantellerinizde de yansıtmak istiyorsanız çeşit çeşit farklı renkli dantel modelleri yapılış şemalarıyla işte burada..

 

 

 

 

 

Modelin yapılışı çok basit olup ayrıntılı şeması yazımızdadır..Dantelin örülmesi ortadan başlanıp,daha sonra yapraklara geçilir ve en son da dış kısımdaki beyaz papatyaların örülmesiyle model tamamlanır..